O mnie


Mój nick w sieci od dłuższego czasu to snup.
Interesuje się informatyką, a właściwie różnymi jej aspektami.

Języki programowania w których czasem coś napiszę i obecnie pogłębiam ich znajomość, lub przymusowo musiałem się ich uczyć [ szkoła ] to:

- Turbo Pascal
- PHP
- C
- C++

Mój profil na vulnerability-lab.com gdzie aktualnie w kilkunastoosobowej ekipie szukamy błędów i publikujemy je na stronie. Publikacje odbywają się z konta o nazwie nicku, oraz czasem z konta o nazwie Vulnerability-Lab. Błędy są podzielone na kilka kategorii: 
Web Application Vulnerabilities, Vendor Vulnerabilities, Remote Vulnerabilities, Local Vulnerabilities, Mobile Vulnerabilities, Website Vulnerabilities a oprócz tego publikujemy różne publikacje związane z security IT, nagrywamy video z exploitacji oraz od niedawna serie video Crunch TV. Obecnie oglądanie błędów z przyczyn mi nieznanych jest ograniczone dla niezalogowanych użytkowników. Nie widzą oni najważniejszych informacji o błędzie np. gdzie jest i jak go wykorzystać.


Jeśli jest ktoś zainteresowany złożeniem zlecenia na wykonanie strony internetowej, jakiegoś skryptu, audytu, czy czegoś podobnego, lub poszukuje taniego hostingu to proszę napisać do mnie maila, coś poradzimy ;)

Kontakt:

email: snup.php@gmail.com
IRC: irc.freenode.net #pakamera

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz