niedziela, 20 maja 2012

Gdy potrzeba Ci konta na jakiejś stronie...

Co prawda to nie jakaś nowość, ale nadal mało kto zna to miejsce, a szkoda.
Wspólną pracą - małym wysiłkiem, strona ma pomagać takim jak my ;) służy naszej wygodzie. Poniżej szczegóły.


bugmenot.com - co to takiego?

Jest to strona, stworzona w celu ułatwienia nam życia. Znajdują się tam dane do logowania do wielu stron, w tym płatnych. Jeśli nie możemy lub nie mamy czasu się zarejestrować, możemy skorzystać z pomocy bugmenot.com, mi osobiście strona ta pomogła kilka razy ;) Poniżej opis strony, napisany przez autorów.


Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie nazwy użytkownika / hasła kont wymienionych na bugmenot dodawane są przez użytkowników. Jeśli nie możesz znaleźć działających danych logowania do witryny zachęcamy do rejestracji w tym miejscu (za pomocą fałszywych szczegółów oczywiście), a następnie dodanie loginu / hasła do bugmenot dla innych użytkowników do korzystania. Nigdy nie podawaj swoich prawdziwych danych logowania do bugmenot, wszyscy będą mogli je zobaczyć!


Moim zdaniem, jest to bardzo ciekawy i przydatny projekt, warto go rozwijać ;)
Gdy każdy będzie dodawał coś od siebie, wszyscy na tym skorzystają. 

Zachęcam Was też, do kliknięcia Yes lub No w pytaniu "Did this login work out for you?" kiedy skorzystacie z danych zamieszczonych na stronie. Na podstawie tej ankiety tworzy się widziane poda danymi "Stats", które odpowiada użyteczności / poprawności sprawdzanych przez nas danych do logowania.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz